1919-es mártírok emlékműve

1919-es mártírok emlékműve

Bács-Kiskun vármegye, Solt, Posta utca 20., A Vécsey kúria kertjében, Nem köztéri: Egyéb intézmény területe Neszták Béla (2009.04.23. 08:18): Két kopjafa között sátortetős fa tábla, rajta Krisztus fej, alatta felirat: "Kegyelettel az 1919-es vörös terror áldozatai emlékére, és alatta az áldozatok nevei"

#dombormű#emberábrázolás#emlékhely#emlékmű#emlékoszlop#fa#fafaragás#mártír
Forrás
Köztérkép
Kapcsolódó
Megtekintés a DKA oldalán